arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Ameerika rulett

X
Mängi kasiinos
Võit!
Chaitlyn $ 9 300
MXDS $ 5 700
ladyares $ 2 500
Ameerika ruleti väljamaksed:
PanusVäljamakseVõimalus
Straight up35:12,60%
Split17:15,30%
Street11:17,90%
Corner8:110,50%
Six Line5:115,80%
Column2:131,60%
Dozen2:131,60%
Even/Odd1:147,40%
Red/Black1:147,40%
High/Low1:147,40%

Sa oled kindlasti internetis kohanud erinevaid ruletisüsteeme, mis väidavad, et tegemist on lollikindla süsteemiga. Enamikel veebilehtedel olev info on puudulik ja ei paku väärtuslikku informatsiooni selle kohta, kuidas rulett võitvaks muuta. Selles artiklis anname reaalsest maailmast pärit nippe, mis aitavad sul oma lemmikmängus hiilata ja näitavad, kuidas rulett võib olla tulus, teades, millised on rulett reeglid. Mainitud strateegiad garanteerivad võidu. Seega, kasuta oma žetoone ja keeruta ratast!

Esimene ja kõige olulisem strateegia, mida kasutada internetikasiinos mängides, on õppida oma rahakotti haldama ja teada, millised on rulett reeglid. Seejärel saad õppida, kuidas oma võiduvõimalusi suurendada. Seda saab teha panustades suurema võidu väiksema võidu üle.

  1. Martingale ruletitehnika

Martingale ruletistrateegias peab mängija suurendama oma panust kohe pärast seda, kui rulett on toonud kaotuse. Seda strateegiat kasutatakse tavaliselt mustadele või punastele panustades, kuid seda võib kasutada kogu laual. Kõik sõltub aga konkreetsest mänguringist, mis rulett parasjagu toonud on. . Seda taktikat kasutatakse üldiselt siis, kui mängitakse välimiste panustega. Selline panus võib olla paaris, paaritu, must, punane, Passé või Manqué.

Kui sa tahad teada, kuidas rulett sellise strateegiaga töötab, siis siin on üks näide. Kui sa teed 5-eurose panuse, pead sa tegema sama suure panuse iga kord, kui rulett toob võidu. Kui sa kaotad panuse, pead sa seda duubeldama järgmise panuse tegemisel. Järgmine võit on seega 5 eurot, kui võidad pärast kaotuste jada. Niimoodi on rulett reeglid samuti lihtsamad.

  1. Tagurpidine Martingale

Kui rulett meelitab sind internetis mängides, võid kasutada tagurpidist Martingale strateegiat. Seda süsteemi kutsutakse ka Paroliks. See tähendab, et sa pead suurendama oma panuseid kohe pärast võitu, lootuses avada võidujada. Muidugi tuleb aga silma peal hoida kaotustel, vältimaks, et rulett teeb rahakoti tühjaks selle strateegiaga.

  1. D’Alembert ruletistrateegia

Rulett reeglid võivad olla lihtsad internetis mängides, rakendades populaarset D’Alembert strateegiat, mis sobib siis, kui panustad paarisnumbritele. Sa saad korraliku võidu, kui sul on sama palju võite kui kaotuseid.

  1. Tagurpidine D’Alembert strateegia

Seda tehnikat tuntakse kui tagurpidist D’Alembert tehnikat. Kui tahad, et rulett oleks edukas, tuleb selles tehnikas garanteerida, et sul on rohkem võite.

  1. Fibonacci ruletistrateegia süsteem

Selle süsteemiga on rulett aeglasem, võrreldes Martingale’i süsteemiga. Selle puhul on võimalik tagasi teenida kõik kaotused mängimise ajal. Kui sa tahad suurendada võite panustamise ajal, on see strateegia kasulik, mida meeles hoida samal ajal kui peas on ka rulett reeglid. Sa pead samas aga silma peal hoidma sellel, et sa lühikese aja jooksul ei satuks kaotuste jadale, ükskõik, millises internetikasiinos sul rulett parasjagu lahti on.

  1. Tagurpidine Fibonacci strateegia

Seda taktikat järgides saad rulett reeglid pisut ümber keerata, mille tulemuseks on Fibonacci versiooni tagurpidine versioon internetiruleti mängimisel.

  1. Labouchere ruletistrateegia süsteem

Seda süsteemi tuntakse ka kui tühistamismeetodit ja see taktika on pisut keerukam ning nõuab harjutamist. Sa saad tühistada numbreid ja ehitada üles oma panuseliini selle süsteemi abil ning saad seda proovida igas internetikasiinos, kus rulett on valikus.