arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Euroopa rulett

X
Mängi kasiinos
Võit!
zervoularo $ 8 000
IInfanteri $ 7 300
bratpit002 $ 3 500
Euroopa ruleti väljamaksed:
PanusVäljamakseVõimalus
Straight up35:12,70%
Split17:15,40%
Street11:18,10%
Corner8:110,80%
Six Line5:116,20%
Column2:132,40%
Dozen2:132,40%
Even/Odd1:148,60%
Red/Black1:148,60%
High/Low1:148,60%

Rulett on põnev õnnemäng ning selle mängimisel edu saavutamiseks tuleb teada, kuidas suurendada oma võiduvõimalusi. Olemas on erinevaid ruletiversioone nagu Prantsuse rulett, Euroopa rulett ja Ameerika rulett. Sa võid valida versiooni, mis sobib kõige rohkem sinu mängustiiliga. On tähtis ka teada, millised on rulett reeglid, mida tuleb alati rangelt jälgida. Kui sa tahad seda mängu mängida pärisrahaga, pead sa mõistma selle peeneid pisiasju ja reegleid. Esmalt tuleb mõista, kuidas mäng töötab ning milliseid termineid mängus kasutatakse.

Populaarsed terminid, mida ruletimängus kasutatakse

Rulett internetis on täpselt samasugune nagu maapealses kasiinos. Funktsioonid on samad, laual on samad punased ja mustad sümbolid ning samad numbridki, seega on rulett reeglid sisuliselt samad. Alljärgnevalt leiad mõned olulisemad terminid, mida võid kohata siis, kui ekraanil on ees mõni internetiavarustes olev rulett.

Laud & võidud

See tähendab võitude hulka kasiinos enne, kui sul palutakse mängimine lõpetada. Kui see juhtub, palutakse sul vahetada lauda ning valida teine rulett. Enamikel juhtudel ei saa seda teha, sest mäng on endiselt kajastatud sinu mänguajaloos. Sellisel juhul on parim variant minna mängima teise kasiinosse, kus on võiduvõimalused suuremad. Juhul, kui sul pole fonde teisel platvormil mängimiseks, võid sa senisel platvormil teha väikese pausi ja hiljem naaseda. Kui tead, millised on rulett reeglid, saad sa ka nautida mängu maksimaalselt.

Aeg

See tähendab minutite hulka, mille jooksul on lubatud mängijatel teatud laua taga mängida enne, kui neil palutakse valida teine rulett ja vahetada lauda.

Minimaalne panus

Rulett reeglid sätestavad, et sa pead enne mängu alustamist tegema vähemalt teatud minimaalse panuse. Minimaalne panus on väikseim summa, millega sa saad teha panuse. See töötab nii igas valuutas ja igal mänguplatvormil, seega on iga rulett selle nõude osas samasugune.

Peata kaotus

See on panustamise ülemine piir, mille kaotamisega sa oled nõus enne, kui sul palutakse senine rulett pooleli jätta.

Võidueesmärk

See on hulk panuseid, mida sa loodad, et senine rulett sulle võitudena toob. Rulett reeglid sätestavad, et kui sa soovid võita näiteks 100 eurot, tuleks umbes sama ka panna rattale ringlema.

Rulett reeglid ja nendest kinnipidamine on tähtis, tagamaks, et rulett on igati nauditav.